Spořicí úrok 2 % a bonus

Archivováno. Nabídka již není aktuální.

Co pro získání zvýhodnění udělat? 

 Uvést unikátní kód akce 4316075

 Konto aktivovat

 Nakonec nechat peníze vydělávat

Spořicí účet ING Konto s akčním úrokem a peněžitým bonusem na investice do ING Podílových fondů

Zvýhodněnou úrokovou sazbu 2,0 % p.a. získá každý nový klient spořicího účtu. Výhodný úrok 2 % p.a. pro vklady až do 300 000 Kč na 3 měsíce. Kód doporučení uveďte ve smlouvě (žádosti) - kolonka unikátního kódu akce: 4316075 

Shrnutí: Zvýhodnění a bonusy

Produkt Výhoda pro nového klienta s kódem
ING Konto 2 % p.a. na 6 měsíců
Nezapomeňte na uvedení unikátního kódu akce, který zde uvádíme!

Založení do 4 minut! 

Nejsnažší cestou k založení je vyplnění žádosti online. Jednoduše uvede potřebné kontaktní údaje, nahrajete oskenované (můžete i vyfocené např. mobilem) doklady (občanský průkaz atp.) a žádost kliknutím odešle. 

Celý proces plné aktivace účtu trvá nejdéle 2 dny (banka zkontroluje nahrané doklady). Účet je možné založit také po telefonu nebo na pobočce (více v Otázkách níže).

Aktivací začíná tří-měsíční období vysokého zhodnocování Vašich peněz! Své peníze můžete kdykoli vkládat a vybírat - zdarma a bez zbytečných poplatků.

 

Nezapomeňte, že ...

Ať už zvolíte jakoukoli možnost založení spořicího účtu (přes internet, telefon či osobně), vždy je nutné mít ve smlouvě, respektive žádosti uveden unikátní kód akce. Jedině tak můžete získat zvýhodněnou sazbu!

Hodnocení: ★★★★★ 3,2/5

 

Výše zůstatku na účtu (v Kč) Úrok (roční sazba)
do 300.000 (na 6 měsíce) 2,0 %
do 300.000 (po 6 měsících) 0,5 %
nad 300.000 0,1 %

Poznámka  Banka nabízí úrokovou sazbu 2,0 % (p.a.) po dobu 6 měsíců, která platí pro nové klienty. Kód doporučení je potřeba uvést v příslušné kolonce (smlouvy/žádosti) unikátní kód akce.

Vysoký úrok Na každou vloženou korunu máte vysoké zhodnocení.
Skutečně žádné poplatky Zřízení účtu, vedení, zrušení, transakce,... zdarma.
Peníze stále k dispozici Ke kontu máte přístup 24 hodin každý den. S penězi můžete manipulovat, přeposílat či jinak nakládat kdykoli!
Libovolný vklad U konta nejsou žádné limity pro vklad. Spoříte již od jedné koruny.
Neměníte banku U konta nemění svou stávající banku. Zdarma a bez poplatků zřídíte konto, na který si pošlete ze svého současného běžného účtu své peníze. A spoříte okamžitě!
Účet bez závazků Kdykoli můžete svůj účet zrušit bez rizika a poplatků.
Tradice Spořicí účet je stabilním spořicím produktem na českém trhu. ING banka patří mezi průkopníky v ČR.

Otázky a odpovědi: ING Konto

Jak mohu zažádat o konto?

Nejlépe přes internet. Vyplněním online žádost z pohodlí vašeho domova, které Vám zabere několik málo minut. Smlouva, ceník, a veškeré dokumenty jsou k dispozici online ke stažení a máte k nim kdykoli přístup a můžete si je stáhnout. Vyplnění žádosti a založení vám zabere jen několik málo minut a kompletní aktivaci následně banka provede nejpozději do 2 dnů. 

Všechny možnosti:

 • osobně v některé z poboček
 • telefonicky
 • online přes odkaz výše: "Přejít na žádost" doporučujeme

Jak probíhá založení spořicího účtu přes internet?

 1. Vyplníte krátký formulář s potřebnými (kontaktními) údaji. 
 2. Po odeslání vyplněného formuláře, provede banka okamžité zpracování žádosti a vystaví číslo účtu a klientské číslo.
 3. Poté je nutné vybarat vygenerování dalších přístupových prvků, s jejichž pomocí bude obsluhován nový spořicí účet prostřednictvím internetového bankovnictví a kontaktního centra.
 4. Je potřeba, z důvodu ověření totožnosti, nahrát požadované doklady (občanský průkaz, druhý doklad (např. řidičský průkaz, pas, atp.), výpis z bankovního účtu (může být elektronický nebo papírový ofocený), na který budete vybírat své peníze.
 5. Po kompletním založení bude do 2 dnů bude bankou provedena plná aktivace vašeho účtu, který budete moci okamžitě aktivně používat.
 6. Veškerá komunikace a vkládání dokladů probíhá přes zabezpečené (šifrované) internetové bankovnictví. Banka vás bude informovat také emailem či SMS zprávou o průběhu.

Je vyplňování žádosti přes internet bezpečné?

Ano, Vaše údaje jsou v maximálním bezpečí. Formulář je vyplňován na specialně zabezpečené (zašifrované) webové stránce banky pro přenos dat. 

Jsou peníze bezpečně pojištěny?

Ano. Systém ochrany vkladů, který je řízen závaznými normami EU zajišťuje klientmů bank ochranu. Dle tohoto systému je limit ochrany vkladů klientů do 100 000 Euro, respektive ekvilentu v jiné měně (tj. zhruba 2.800.000 Kč) a vztahuje se na vklady ve 100% výši.

Jak zjistím aktuální stav účtu? Jak je mohu spravovat?

Aktuální stav účtu či přehled transakcí je k dispozici zdarma v internetovém bankovnictví 24 hodin denně po celý rok. Můžete zde využít kompletní správy vašeho účtu a kotaktu s bakou - měnit adresy, čísla účtů, zadávat pokyny, vybírat peníze, atd.

Případně můžete využít i kontaktního centra (vizte níže), které funguej do 22., resp. 21. hodiny, každý den. 

V souhrnu je účet a prostředy možné spravovat pomocí internetu, telefonu, mobilní aplikace, osobně či poštou.

Jaké jsou poplatky?

Prakticky žádné (viz níže). Poplatky jsou účtovány u nadstandardních služeb, které jsou na vyžádání. Mezi ně patří zaslání měsíčního či čtvrtletního výpisu (20 Kč/výpis). Zaslání ročního výpisu je zdarma. Díky internetu máte kdykoli přehled o svých financích zdarma.

Zřízení účtu zdarma
Vedení účtu zdarma
Transakce na účtu zdarma
Zrušení účtu zdarma
Zasílání výpisů ročně zdarma
Internetové bankovnictví     zdarma
Výpovědní lhůta pro výběry bez výpovědní lhůty
Minimální vybíraná částka neomezena
Minimální vklad neomezen

ING Konto sazebník je dostupný také ve formátu "pdf." ke stažení zde.

Přihlášení k účtu ING Konto

Spravovat spořicí účet ING Konto můžete:

 • v internetovém bankovnictví zde
 • na telefonní lince 800 159 159
 • osobně na některé z poboček
 • přes mobilní aplikaci pro Android zde
 • přes mobilní aplikaci pro Apple zde
 • či poštou.

Je vydávána platební karta?

Ne. Standardně nejsou k žádnému spořicímu účtů na trhu vydávány platební karty. Banky se domnívají, že by to šlo proti základní myšlence spoření, a proto je běžný účet oddělen od spořicího. Klienti si mohou mezi účty přesouvat libovolně své prostředky. 

Platební karta ING Bank

Někdy dostaneme dotaz, že uživatel viděl oranžovou kartu od ING. Ano, je to možné. ING Banka vydává platební karty, ale pouze k běžným účtům, které ale v ČR nyní neposkytuje. Platební karty a rozšířenou nabídku bankovních služeb mají klienti třeba u polské ING Bank či německé ING DiBa.

ING Konto recenze hodnotí jako nejúspěšnější spořicí účet na českém trhu. Konto je dlouhodobě oceňovaným spořicím účtem v soutěži Zlatá koruna, kde obvykle obsazuje příčky mezi 1.-2. místem.

Ocenění ING konta v soutěži Zlatá koruna

ING Bank získala prestižní titul Best Bank In The World /Nejlepší banka světa za rok 2017. Toto prestižní ocenění bankovních institucí, World’s Best Global Banks, každoročně uděluje mezinárodní finanční časopis Global Finance.

Ocenění Nejlepší banka světa za rok 2017

"S kontem jsem maximálně spokojena. Konečně mám jednoduchý účet, který dokáže zhodnotit mé volné peníze..."

Tereza B., Praha

"Spoření s kontem mi šetří čas a své peníze můžu vybírat kdykoli mě napadne. A hlavně když spořím, tak nechci poplatky. Proto jsem si jej zvolil."

Jan N., Sázava

"Jsem ráda, že jsem dostala možnost zhodnoti své peníze, které jsem měla zbytečně na běžném účtě. Nechávala jsem je tam ležet ladem. Teď mi vydělávají a mám je přitom stále poruce, jako na běžném účtě."

Oxana R., Brno

"Dnes jsem rád, že jsem se rozhoupal a založil si tento bezvadný spořicí účet. Peníze stále u sebe a ještě se zhodnocují. Založení bylo lehké a během několika minut."

Luboš O., Znojmo

 

Poskytovatelem spořicího účtu ING Konto je ING Bank N.V. 

Osobně můžete hlavní pobočku banky navštívit na Národní třídě (obchodní centrum Quadrio) Purkyňova 3, Praha 1. Nejlepší možností, jak kontaktovat banku je využít kontaktního centra, které funguje každý pracovní den od 7. do 22. hodin a v jiné dny od 9. do 21. hodiny. Na kontaktní centrum banky se můžete obrátit s dotazy, žádostmi o vyřízením úkonu spojených s vaším účtem nebo třeba s prosbou o radu.

Kontaktní centrum
Bezplatná telefonní linka 800 159 159
Email klient@ing.cz
Provozní doba kontaktního centra
Pondělí - pátek: 7:00 - 22:00
Víkendy a svátky: 9:00 - 21:00

Pobočky:

Sociální sítě

Mobilní aplikace ING Bank CZ

Klienti banky mohou využít i dostupnou aplikaci pro mobilní zařízení se systémem Android a Apple.  ING tímto poskytuje efektivní způsob správy spořicího účtu ING Konto, ING Fondů a ING termínovaných vkladů. 

Aplikace zobrazí historii transakcí, umožní přesun financí nebo využití kalkulátoru výnosů. V případě potřeby slouží i k zobrazování obchodních míst a kontaktů banky či nejčastejších otázek k jednotlivým produktům.

Stažení aplikace

Aplikace ING Bank na Google Play     Aplikace ING Bank na App Store
 

ING Bank N.V., společnost založená podle právního řádu Nizozemí se sídlem Bijlmerplein 888, 1102 MG Amsterdam, Nizozemí a registrovaná v Obchodním rejstříku Obchodní a Průmyslové komory v Amsterdamu pod číslem spisu 33031431, jednající prostřednictvím své pobočky v Praze ING Bank N.V., se sídlem na adrese Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha 9, IČ: 49279866, zapsáné v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddílu A, vložce 7930. Všechny informace vždy ověřte přímo u poskytovatele produktů a služeb, o které máte zájem.