Konto s 0,9 % úrokem

Účet, na němž peníze přibývají, nikoliv ubývají - mKONTO od mBank. 

Časově omezená nabídka s odměnou 1500 Kč platila do 15.11.2020. Zvýhodněné úročení však platí nadále.

mKONTO je běžný a spořicí účet pro denní potřebu a zároveň "vstupní brána" k nabídce dalších spořicích a jiných produktů a služeb mBank. Klient po založení mKONTA může jednoduše zřizovat a využívat všechny služby a produkty banky.

Založení i správa je, samozřejmě, bez poplatků. Neplatíte ani za příchozí či odchozí platby, inkasa, trvalé příkazy a další. Nad svými penězi máte neustálou kontrolu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. 

 

Založit mkonto

Pojďte k bance, která vám zaplatí za otevření a používání účtu + přidá skvělý úrok k tomu. Účet i spoření je samozřejmě zdarma a bez zbytečných poplatků.

mKONTO je zde pro všechny, kdo znají cenu svého času a peněz.

mKontu přidali úrok 0,9 % p.a.

Úrok 0,9 % u mSpoření mKontaHledáte osobní účet bez zbytečných poplatků za vedení a zároveň spoření s vysokým úrokem?

Součástí mkonta je i spořicí část (spořicí účet) mSpoření, která pomáhá zhodnocovat každou vloženou korunu. A to vysokým úrokem.

Založte si mKonto a získáte:

 • založení a vedení účtu zdarma
 • platební kartu Svět a výhodnější platby v cizí měně;
 • zhodnocující úrok u přidruženého spořicího mSpoření do 100.000 Kč;
 • výběry kartou zdarma z jakéhokoli bankomatu v ČR i zahraničí;
 • samozřejmostí je Apple Pay i Google Pay.
 

Dostanete 1500 Kč jako bonus

Tato zvýhodněná akce (bonus 1500 Kč) nyní neprobíhá. Získat můžete pouze zvýhodněné úročení.

mBank v časově omezené akci rozdává na nově založené účty 1500 Kč jako odměnu. Toho se určitě vyplatí využít. Stačí k tomu jediné - založit mKonto online přes internet pod některým z odkazů na této stránce, jenž vedou na zabezpečené webové stránky banky a následně vyplnit formulář a aktivovat zřízený účet. Splnění podmínek je velmi snadné. Tato nabídka je časově omezena.

 
Založit mKonto s bonusem 1500 Kč
 

Jak získáte 1 500 Kč a úrok 0,9 % p. a.?

 1. Založte si běžný účet mKonto bez zbytečných poplatků a spořicí účet mSpoření si aktivujete přímo v žádosti. Sazbu na mSpoření ve výši 0,9 % p. a.
 2. Prvních 1 000 Kč získáte, když si na svůj nový účet u mBank do týdne od založení pošlete jakoukoliv částku a zároveň během měsíce 5x zaplatíte kartou nebo mobilem.
 3. Dalších 500 Kč vám připíšeme i v dalším měsíci, když opět aspoň 5x zaplatíte kartou nebo mobilem. Odměnu obdržíte vždy na vaše nové mSpoření.

 

mBank = přes 670 000 klientů v ČR a více jak 5,4 milionu klientů v Evropě!

Vybrané výhody mKONTA

 • bezplatný přístup ke kontu pomocí internetu a telefonu

 • výhodný úrok 0,9 % u mSpoření, které je součástí mKonta

 • nyní 0,3 % úrok u přidruženého spořicího účtu eMax Plus

 • kreditní zůstatek maximálně do 10 000 Kč v akci „Lepší úrok k mKontu pro děti/mKontu #navlastnitriko“ je úročen pro majitele účtu sazbou: 0,50 % p.a.

 • dostanete 500 Kč za založení - aktuálně je akce platná pro doporučení (mKlub)

 • založení a správa účtu zdarma

 • embossovaná platební karta Visa zdarma

 • tři výběry měsíčně z jakéhokoliv bankomatu zdarma

 • odchozí i příchozí platby zdarma

 • možnost nastavení trvalých příkazů a šablon plateb zdarma

 • inkaso i SIPO zdarma

 • to vše bez limitů na tok peněz - tato nabídka platí jednoduše pro všechny

mKonto 1. místo v žebříčku osobních účtů

Jak spořit u mBank?

Nadprůměrné úročení můžete získat se spořicími účtem eMax Plus, který je vázán k mKontu. Další variantou je pravidelné spoření mSpoření s úrokem 0,9% p.a. či mVklad s fixací vložené částky, který ale nyní dosazuje zhodnocení minimálního. Lepší zhodnocení mají dětské účty od mBank, ale pouze do 10 tisíc zůstatku - 0,5% ročně.

mKonto nabízí možnosti spoření...
eMax Plus 0,30 % p.a.
mSpoření 0,90 % p.a.
mVklad 0,10 % p.a.

Po založení mKonta (který je takovým vstupním klíčem ke službám banky) si jednoduše můžete zřizovat služby, která chcete. Vše zdarma a z pohodlí domova.

Jak spravovat účet a služby mBank?

Přístup k bankovnictví a službám mBank je možné přes:

 • internetové bankovnictví
 • aplikace pro mobilní telefony a tablety
 • telefonní bankovnictví
 • pobočky
 • poštu

Proč mBank?

 • Prakticky bezpoplatkové bankovnictví
 • Jedna z nejlépe hodnocených a oceňovaných bank
 • Velká otevřenost vůči klientům

Jaké služby a účty mBank nabízí?

Osobní finance

 • mKonto, eMax, eMax Plus, mSpoření, mHypotéka, mPůjčka, mKreditka, mKarta Svět

Firemní finance

 • mKonto business, eMax business, mPeníze

mKONTO 

mKarta svět k mKonto od mBank zdarmaVýjmečný bankovní účet, na který Češi čekali velmi dlouho. Přináší založení  a správu účtu zdarma, nulové poplatky za příchozí a odchozí platby, bezpečné a jednoduše ovladatelné internetové bankovnictví. Mbank odstartovala jako 1. opravdu bezpoplatková banka éru bezplatného bankovnictví v ČR.

Zdarma výborná karta mKarta Svět s výběry zdarma (nad 1500 Kč) v České republice a zahraničí. 

Účet zdarma - pro všechny bez rozdílu

Ověřte si naši nabídku - nic vás to nestojí. Otevření, správa i zrušení účtu jsou zdarma, bez jakýchkoliv dalších podmínek. Nemusíte mít pravidelné vklady, nezáleží na výšce zůstatku. mKONTO je zdarma pro všechny. Nejde o jednorázovou akční nabídku: je to základ našeho obchodního modelu.

Internetové bankovnictví a mLinka: rychle, bezpečně a zdarma

Počítač, mobilní telefon, bankomaty - to je naše odpověď na fronty na pobočkách, pracovní hodiny, státní svátky. Naše systémy připisují peníze na vaše mKONTO okamžitě, platba zaslaná z jiného mBank účtu se objeví na vašem kontě za pár sekund. Díky vzdálenému přístupu přes internetové bankovnictví a mLinku můžete kdykoliv zjistit aktuální stav vašeho účtu. Je příjemné být první osobou ve firmě, která ví, že už došla výplata. Na mLince můžete provádět veškeré operace v pracovní dny od 7 do 22 hodin. Základní informace (např. aktuální zůstatek) získáte také prostým odesláním SMS zprávy.

Platební mKarta Svět

K mKONTU získáte zdarma také platební kartu MasterCard - čipovou a embossovanou. Můžete ji používat bez obav ze skrytých poplatků: bezhotovostní transakce v obchodech i na internetu jsou zdarma, bez skrytých poplatků či účtovaných položek. Neplatíte ani za správu karty. Dodatková karta - překvapivě také zdarma!

Poplatek za příchozí platbu - co to je?

Původně se tato položka neměla ani objevit v ceníku mBank - natolik je považována za absurdní. U mBank se za příchozí platby neplatí, resp. neplatí se ani za prováděné platební příkazy. Ať už posíláte peníze v rámci mBank nebo na účet do jiné banky, neplatíte ani korunu. Práci s internetovým bankovnictvím vám usnadní možnost definovat až 50 šablon plateb. Platební příkazy lze také nastavit s budoucím datem uskutečnění.

Zapomeňte na fronty a otevírací doby

Otevřít účet nikdy nebylo snažší. Založte jej on-line! O všechno ostatní se postará mBank. Jsme jediná banka v ČR, která vám smlouvu o založení účtu doručí k podpisu až domů nebo do práce či jinám. Prostě kam budete chtít.

Nenechte se limitovat

Může mít spoluvlastníka – majiteli účtu mohou být dvě plnoleté osoby bez ohledu na příbuzenství. Je také možné ustavit disponenta, který bude mít nastavená práva k účtu ve stupni, pro jaký se rozhodnete. Karetní limity si nastavíte podle sebe a můžete je kdykoliv měnit - s okamžitou účinností.

Pohodlí a bezpečí silné finanční skupiny

Nabízíme vám zázemí a jistotu tradiční mezinárodní finanční skupiny Commerzbank, druhé největší banky v Německu, s pobočkami po celém světě. Obchodní model mBank se neustále vyvíjí: do ČR přinášíme služby, které za posledních sedm let přilákaly téměř 2 miliony spokojených Klientů. mBank je obchodní značkou evropské banky mBank SA, která je součástí německé skupiny Commerzbank, jedné z vedoucích finančních institucí v Evropě.

Chci založit mKonto se zhodnocením 

Proklikem pokračujete na produktový formulář banky

Mobilní aplikace a Moje výdaje od mBank

Mobilní aplikace pro operační systémy Android nebo Apple je samozřejmostí. Pokud některý z těchto systému ve svém zařízení nemáte a nebo aplikaci nechcete používat, nevadí. Můžete se do bankovnictví přihlásit přes speciální mobilní stránky.
 

Internetové bankovcnitví mBanky

Moderní funkce a vzhled, připravila banka pro své klienty. Klienti tak mají své finance pod kontrolou a mohou provádět správu svých účtu a finančních služeb 24 hodin denně po celý rok.
 

Články

Konec Zuno Banky

Bohužel, Zuno Bank se na trhu neosvědčila a bude končit. Klientům banka 4. října 2016 rozeslala...
Celý článek