Konto s 0,9 % úrokem + 1000 Kč bonus

Účet, na němž peníze přibývají, nikoliv ubývají - mKonto od mBank. 

1000 Kč zdarma jako bonus k nově založenému účtu mKonto od mBankČasově omezená nabídka s odměnou 1500 Kč k založenému účtu prodloužena do odvolání. Nečekejte.

 

 • Bezplatné vedení, správa účtu, bez zbytečných poplatků tradičně od roku 2007 (od vstupu mBank do ČR)
 • Výhodný úrok na spoření 0,9 % p.a.
 • Zdarma jako bonus 1500 Kč k nově založenému účtu
 • 3. nejoblíbenější banka mezi klienty

mKonto je běžný a spořicí účet pro denní potřebu a zároveň "vstupní brána" k nabídce dalších spořicích a jiných produktů a služeb mBank. Klient po založení mKonto může jednoduše zřizovat a využívat všechny služby a produkty banky.

Založení i správa je, samozřejmě, bez poplatků. Neplatíte ani za příchozí či odchozí platby, inkasa, trvalé příkazy a další. Nad svými penězi máte neustálou kontrolu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. 

 

Založit mkonto

mkonto s bonus 1500 korun od mbank

Pojďte k bance, která vám zaplatí za otevření a používání účtu + přidá skvělý úrok k tomu. Účet i spoření je samozřejmě zdarma a bez zbytečných poplatků.

mKONTO je zde pro všechny, kdo znají cenu svého času a peněz.

mKontu přidali úrok 0,9 % p.a.

Úrok 0,9 % u mSpoření mKontaHledáte osobní účet bez zbytečných poplatků za vedení a zároveň spoření s vysokým úrokem?

Součástí mkonta je i spořicí část (spořicí účet) mSpoření, která pomáhá zhodnocovat každou vloženou korunu. A to vysokým úrokem.

Založte si mKonto a získáte:

 • založení a vedení účtu zdarma
 • platební kartu Svět a výhodnější platby v cizí měně;
 • zhodnocující úrok u přidruženého spořicího mSpoření do 100.000 Kč;
 • výběry kartou zdarma z jakéhokoli bankomatu v ČR i zahraničí;
 • samozřejmostí je Apple Pay i Google Pay.
 

Dostanete 1500 Kč jako bonus

mBank v časově omezené akci rozdává na nově založené účty 1500 Kč jako odměnu. Toho se určitě vyplatí využít. Stačí k tomu jediné - založit mKonto online přes internet pod některým z odkazů na této stránce, jenž vedou na zabezpečené webové stránky banky a následně vyplnit formulář a aktivovat zřízený účet. Splnění podmínek je velmi snadné. Tato nabídka je časově omezena.

 
Založit mKonto s bonusem 1500 Kč
 

Jak získáte 1 000 Kč a úrok 0,9 % p. a.?

 1. Podejte žádost o založení nového účtu mKonto nejpozději do 30.6.2021 a dokončete proces žádosti (= uzavřete Smlouvu o vedení účtu).
 2. Pokud si do 15 dnů ode dne otevření účtu nainstalujete mobilní aplikaci mBank a spárujete ji se svým nově otevřeným Účtem, mBank Vám připíše odměnu 500 Kč na nově otevřený účet.

 3. Pokud zároveň provedete 5 plateb prostřednictvím platební karty, Apple Pay, Google Pay, Garmin pay nebo Fitbit pay do 45 dnů ode dne otevření účtu, mBank Vám připíše další odměnu 500 Kč na nově otevřený účet.

 4. Odměna bude vyplácena na nově otevřené mKonto nejpozději do 60 dnů od splnění příslušné podmínky.

 5. Kompletní podmínky akce.

 

mBank = přes 670 000 klientů v ČR a více jak 5,4 milionu klientů v Evropě!

Vybrané výhody mKONTA

 • bezplatný přístup ke kontu pomocí internetu a telefonu

 • výhodný úrok 0,9 % u mSpoření, které je součástí mKonta

 • nyní 0,3 % úrok u přidruženého spořicího účtu eMax Plus

 • kreditní zůstatek maximálně do 10 000 Kč v akci „Lepší úrok k mKontu pro děti/mKontu #navlastnitriko“ je úročen pro majitele účtu sazbou: 0,50 % p.a.

 • dostanete 500 Kč za založení - aktuálně je akce platná pro doporučení (mKlub)

 • založení a správa účtu zdarma

 • embossovaná platební karta Visa zdarma

 • tři výběry měsíčně z jakéhokoliv bankomatu zdarma

 • odchozí i příchozí platby zdarma

 • možnost nastavení trvalých příkazů a šablon plateb zdarma

 • inkaso i SIPO zdarma

 • to vše bez limitů na tok peněz - tato nabídka platí jednoduše pro všechny

mKonto 1. místo v žebříčku osobních účtů

Jak spořit u mBank?

Nadprůměrné úročení můžete získat se spořicími účtem eMax Plus, který je vázán k mKontu. Další variantou je pravidelné spoření mSpoření s úrokem 0,9% p.a. či mVklad s fixací vložené částky, který ale nyní dosazuje zhodnocení minimálního. Lepší zhodnocení mají dětské účty od mBank, ale pouze do 10 tisíc zůstatku - 0,5% ročně.

mKonto nabízí možnosti spoření...
eMax Plus 0,30 % p.a.
mSpoření 0,90 % p.a.
mVklad 0,10 % p.a.

Po založení mKonta (který je takovým vstupním klíčem ke službám banky) si jednoduše můžete zřizovat služby, která chcete. Vše zdarma a z pohodlí domova.

Jak spravovat účet a služby mBank?

Přístup k bankovnictví a službám mBank je možné přes:

 • internetové bankovnictví
 • aplikace pro mobilní telefony a tablety
 • telefonní bankovnictví
 • pobočky
 • poštu

Proč mBank?

 • Prakticky bezpoplatkové bankovnictví
 • Jedna z nejlépe hodnocených a oceňovaných bank
 • Velká otevřenost vůči klientům

Jaké služby a účty mBank nabízí?

Osobní finance

 • mKonto, eMax, eMax Plus, mSpoření, mHypotéka, mPůjčka, mKreditka, mKarta Svět

Firemní finance

 • mKonto business, eMax business, mPeníze

mKONTO 

mKarta svět k mKonto od mBank zdarmaVýjmečný bankovní účet, na který Češi čekali velmi dlouho. Přináší založení  a správu účtu zdarma, nulové poplatky za příchozí a odchozí platby, bezpečné a jednoduše ovladatelné internetové bankovnictví. Mbank odstartovala jako 1. opravdu bezpoplatková banka éru bezplatného bankovnictví v ČR.

Zdarma výborná karta mKarta Svět s výběry zdarma (nad 1500 Kč) v České republice a zahraničí. 

Účet zdarma - pro všechny bez rozdílu

Ověřte si naši nabídku - nic vás to nestojí. Otevření, správa i zrušení účtu jsou zdarma, bez jakýchkoliv dalších podmínek. Nemusíte mít pravidelné vklady, nezáleží na výšce zůstatku. mKONTO je zdarma pro všechny. Nejde o jednorázovou akční nabídku: je to základ našeho obchodního modelu.

Internetové bankovnictví a mLinka: rychle, bezpečně a zdarma

Počítač, mobilní telefon, bankomaty - to je naše odpověď na fronty na pobočkách, pracovní hodiny, státní svátky. Naše systémy připisují peníze na vaše mKONTO okamžitě, platba zaslaná z jiného mBank účtu se objeví na vašem kontě za pár sekund. Díky vzdálenému přístupu přes internetové bankovnictví a mLinku můžete kdykoliv zjistit aktuální stav vašeho účtu. Je příjemné být první osobou ve firmě, která ví, že už došla výplata. Na mLince můžete provádět veškeré operace v pracovní dny od 7 do 22 hodin. Základní informace (např. aktuální zůstatek) získáte také prostým odesláním SMS zprávy.

Platební mKarta Svět

K mKONTU získáte zdarma také platební kartu MasterCard - čipovou a embossovanou. Můžete ji používat bez obav ze skrytých poplatků: bezhotovostní transakce v obchodech i na internetu jsou zdarma, bez skrytých poplatků či účtovaných položek. Neplatíte ani za správu karty. Dodatková karta - překvapivě také zdarma!

Poplatek za příchozí platbu - co to je?

Původně se tato položka neměla ani objevit v ceníku mBank - natolik je považována za absurdní. U mBank se za příchozí platby neplatí, resp. neplatí se ani za prováděné platební příkazy. Ať už posíláte peníze v rámci mBank nebo na účet do jiné banky, neplatíte ani korunu. Práci s internetovým bankovnictvím vám usnadní možnost definovat až 50 šablon plateb. Platební příkazy lze také nastavit s budoucím datem uskutečnění.

Zapomeňte na fronty a otevírací doby

Otevřít účet nikdy nebylo snažší. Založte jej on-line! O všechno ostatní se postará mBank. Jsme jediná banka v ČR, která vám smlouvu o založení účtu doručí k podpisu až domů nebo do práce či jinám. Prostě kam budete chtít.

Nenechte se limitovat

Může mít spoluvlastníka – majiteli účtu mohou být dvě plnoleté osoby bez ohledu na příbuzenství. Je také možné ustavit disponenta, který bude mít nastavená práva k účtu ve stupni, pro jaký se rozhodnete. Karetní limity si nastavíte podle sebe a můžete je kdykoliv měnit - s okamžitou účinností.

Pohodlí a bezpečí silné finanční skupiny

Nabízíme vám zázemí a jistotu tradiční mezinárodní finanční skupiny Commerzbank, druhé největší banky v Německu, s pobočkami po celém světě. Obchodní model mBank se neustále vyvíjí: do ČR přinášíme služby, které za posledních sedm let přilákaly téměř 2 miliony spokojených Klientů. mBank je obchodní značkou evropské banky mBank SA, která je součástí německé skupiny Commerzbank, jedné z vedoucích finančních institucí v Evropě.

Chci založit mKonto se zhodnocením 

Proklikem pokračujete na produktový formulář banky

Mobilní aplikace a Moje výdaje od mBank

Mobilní aplikace pro operační systémy Android nebo Apple je samozřejmostí. Pokud některý z těchto systému ve svém zařízení nemáte a nebo aplikaci nechcete používat, nevadí. Můžete se do bankovnictví přihlásit přes speciální mobilní stránky.
 

Internetové bankovcnitví mBanky

Moderní funkce a vzhled, připravila banka pro své klienty. Klienti tak mají své finance pod kontrolou a mohou provádět správu svých účtu a finančních služeb 24 hodin denně po celý rok.
 

Články

Konec Zuno Banky

Bohužel, Zuno Bank se na trhu neosvědčila a bude končit. Klientům banka 4. října 2016 rozeslala...
Celý článek