Konto s úrokem 5,5 % + 2000 Kč bonus

mBank

Účet, na němž peníze přibývají, nikoliv ubývají - mKonto od mBank. Nyní s vysokým úrokem a bonusem k nově založenému účtu.

 • Bezplatné vedení, správa účtu, bez zbytečných poplatků tradičně od roku 2007 (od vstupu mBank do ČR)
 • Výhodný úrok na spoření 5,5 % do limitu 800 000 Kč (spořicí účet mSpoření, který je součástí mKonta)
 • Bonus 2.000 Kč k novému účtu

Lepší nabídka tu dlouho nebyla. mKonto je běžný účet pro denní potřebu a zároveň "vstupní brána" k nabídce dalších spořicích a jiných produktů a služeb mBank. Klient po založení mKonta může jednoduše zřizovat a využívat všechny služby a produkty banky. Především mSpoření s vysokou úrokovou sazbou.

Založení, zrušení i správa je, samozřejmě, bez poplatků. Neplatíte ani za příchozí či odchozí platby, inkasa, trvalé příkazy a další. Nad svými penězi máte neustálou kontrolu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. 

 

mKonto se spořením 5,5 %

Založit mkonto

 

Vysoký úrok a navíc 2 000 Kč jako bonus

mBank v časově omezené akci rozdává na nově založené účty 2000 Kč jako odměnu. To se určitě vyplatí využít. Stačí k tomu několik málo jednoduchých kroků - založit zde mKonto online přes internet a splnit podmínky akce (níže). Splnění podmínek je velmi snadné. Pozor, tato nabídka je časově omezena.


Postup jak můžete získat bonus až 2000 Kč? 

 1. Založte si mKonto přes tlačítko
 2. Nahrajte si mKartu do mobilu nebo chytrých hodinek a plaťte s ní.
 3. Můžete získat odměnu až 2 000 Kč (Odměna odpovídá celkové částce plateb provedených mobilem a hodinkami).
 4. Odměna bude vyplacena nejpozději do 60 dní od splnění podmínek.
 5. Akce platí pro nové i stávající klienty probíhá v období od 1. 3. 2023 do 30. 4. 2023. Neváhejte, nabídka je omezená a zájem velký.

Kompletní podmínky akce.

Pojďte k bance, která vám zaplatí za otevření a používání účtu + přidá skvělý úrok k tomu. Účet i spoření je samozřejmě zdarma a bez zbytečných poplatků.

 

mKontu přidali úrok 5,5 % p.a.

Úrok4,5 % u mSpoření mKontaHledáte osobní účet bez zbytečných poplatků za vedení a zároveň spoření s vysokým úrokem?

Součástí mkonta je i spořicí část (spořicí účet) mSpoření, která pomáhá zhodnocovat každou vloženou korunu. A to vysokým úrokem.

 

Založte si mKonto a získáte:

 • založení a vedení účtu zdarma;
 • platební kartu Svět a výhodnější platby v cizí měně;
 • zvýhodněný úrok u přidruženého spořicího mSpoření do 200.000 Kč;
 • výběry kartou zdarma z jakéhokoli bankomatu v ČR i zahraničí;
 • samozřejmostí je Apple Pay i Google Pay.
 
 
Založit mKonto s bonusem 1500 Kč
 

Jak získáte úrok 5,5 % p. a.?

 1. Vyplňte žádost o založení nového účtu mKonto.
 2. Po založení následné aktivaci účtu si budete moci založit v rámci internetového bankovnictví i spoření s výhodným úročením.

Proč mSpoření? 

mSpoření je chytrá funkce běžného účtu mKonto. Umožní vám šetřit jednoduše a bez námahy – s každou vaší platbou se automaticky odkládá stranou drobná částka z vašeho běžného účtu na mSpoření.

Spořte jednoduše na vše,co by vám v životě udělalo radost. S mSpořením máte možnost:

 • odkládat současně až na 8 spořicích cílů (takzvaně do obálek - např. "na auto", "na byt" nebo "na dovolenou"),
 • stanovit cílovou sumu a termín, dokdy se bude na daný cíl odkládat,
 • pojmenovat spořicí cíl a označit ho vlastním obrázkem,
 • a v neposlední řadě vše úročit vysokým zhodnocením.

 

mBank = přes 703 000 klientů v ČR a více jak 6 milionu klientů v Evropě!

Vybrané výhody mKONTA

 • bezplatný přístup ke kontu pomocí internetu a telefonu

 • výhodný úrok u mSpoření, které je součástí mKonta

 • kreditní zůstatek maximálně do 10 000 Kč v akci „Lepší úrok k mKontu pro děti/mKontu #navlastnitriko“ je úročen pro majitele účtu

 • dostanete 1000 Kč za založení

 • založení a správa účtu zdarma

 • embossovaná platební karta Visa zdarma

 • tři výběry měsíčně z jakéhokoliv bankomatu zdarma

 • odchozí i příchozí platby zdarma

 • možnost nastavení trvalých příkazů a šablon plateb zdarma

 • inkaso i SIPO zdarma

 • to vše bez limitů na tok peněz - tato nabídka platí jednoduše pro všechny

mKonto 1. místo v žebříčku osobních účtů

Jak spořit u mBank?

Nadprůměrné úročení můžete získat se spořicími účtem eMax Plus, který je vázán k mKontu. Další variantou je pravidelné spoření mSpoření s vysokým úrokem či mVklad s fixací vložené částky, který ale nyní dosazuje zhodnocení minimálního. Zhodnocení nabízí také dětské účty od mBank, ale pouze do 10 tisíc zůstatku..

mKonto nabízí možnosti spoření...
eMax Plus  % p.a.
mSpoření  % p.a.
mVklad % p.a.

Po založení mKonta (který je takovým vstupním klíčem ke službám banky) si jednoduše můžete zřizovat služby, která chcete. Vše zdarma a z pohodlí domova.

Jak spravovat účet a služby mBank?

Přístup k bankovnictví a službám mBank je možné přes:

 • internetové bankovnictví
 • aplikace pro mobilní telefony a tablety
 • telefonní bankovnictví
 • pobočky
 • poštu

Proč mBank?

 • Prakticky bezpoplatkové bankovnictví
 • Jedna z nejlépe hodnocených a oceňovaných bank
 • Velká otevřenost vůči klientům

Jaké služby a účty mBank nabízí?

Osobní finance

 • mKonto, eMax Plus, mSpoření, mHypotéka, mPůjčka, mKreditka, mKarta Svět

Firemní finance

 • mKonto business, eMax business, mPeníze

mKONTO 

mKarta svět k mKonto od mBank zdarmaVýjmečný bankovní účet, na který Češi čekali velmi dlouho. Přináší založení  a správu účtu zdarma, nulové poplatky za příchozí a odchozí platby, bezpečné a jednoduše ovladatelné internetové bankovnictví. Mbank odstartovala jako 1. opravdu bezpoplatková banka éru bezplatného bankovnictví v ČR.

Zdarma výborná karta mKarta Svět s výběry zdarma (nad 1500 Kč) v České republice a zahraničí. 

Účet zdarma - pro všechny bez rozdílu

Ověřte si naši nabídku - nic vás to nestojí. Otevření, správa i zrušení účtu jsou zdarma, bez jakýchkoliv dalších podmínek. Nemusíte mít pravidelné vklady, nezáleží na výšce zůstatku. mKONTO je zdarma pro všechny. Nejde o jednorázovou akční nabídku: je to základ našeho obchodního modelu.

Internetové bankovnictví a mLinka: rychle, bezpečně a zdarma

Počítač, mobilní telefon, bankomaty - to je naše odpověď na fronty na pobočkách, pracovní hodiny, státní svátky. Naše systémy připisují peníze na vaše mKONTO okamžitě, platba zaslaná z jiného mBank účtu se objeví na vašem kontě za pár sekund. Díky vzdálenému přístupu přes internetové bankovnictví a mLinku můžete kdykoliv zjistit aktuální stav vašeho účtu. Je příjemné být první osobou ve firmě, která ví, že už došla výplata. Na mLince můžete provádět veškeré operace v pracovní dny od 7 do 22 hodin. Základní informace (např. aktuální zůstatek) získáte také prostým odesláním SMS zprávy.

Platební mKarta Svět

K mKONTU získáte zdarma také platební kartu MasterCard - čipovou a embossovanou. Můžete ji používat bez obav ze skrytých poplatků: bezhotovostní transakce v obchodech i na internetu jsou zdarma, bez skrytých poplatků či účtovaných položek. Neplatíte ani za správu karty. Dodatková karta - překvapivě také zdarma!

Poplatek za příchozí platbu - co to je?

Původně se tato položka neměla ani objevit v ceníku mBank - natolik je považována za absurdní. U mBank se za příchozí platby neplatí, resp. neplatí se ani za prováděné platební příkazy. Ať už posíláte peníze v rámci mBank nebo na účet do jiné banky, neplatíte ani korunu. Práci s internetovým bankovnictvím vám usnadní možnost definovat až 50 šablon plateb. Platební příkazy lze také nastavit s budoucím datem uskutečnění.

Zapomeňte na fronty a otevírací doby

Otevřít účet nikdy nebylo snažší. Založte jej on-line! O všechno ostatní se postará mBank. Jsme jediná banka v ČR, která vám smlouvu o založení účtu doručí k podpisu až domů nebo do práce či jinám. Prostě kam budete chtít.

Nenechte se limitovat

Může mít spoluvlastníka – majiteli účtu mohou být dvě plnoleté osoby bez ohledu na příbuzenství. Je také možné ustavit disponenta, který bude mít nastavená práva k účtu ve stupni, pro jaký se rozhodnete. Karetní limity si nastavíte podle sebe a můžete je kdykoliv měnit - s okamžitou účinností.

Pohodlí a bezpečí silné finanční skupiny

Nabízíme vám zázemí a jistotu tradiční mezinárodní finanční skupiny Commerzbank, druhé největší banky v Německu, s pobočkami po celém světě. Obchodní model mBank se neustále vyvíjí: do ČR přinášíme služby, které za posledních sedm let přilákaly téměř 2 miliony spokojených Klientů. mBank je obchodní značkou evropské banky mBank SA, která je součástí německé skupiny Commerzbank, jedné z vedoucích finančních institucí v Evropě.

Chci založit mKonto se zhodnocením 

Proklikem pokračujete na produktový formulář banky

Mobilní aplikace a Moje výdaje od mBank

Mobilní aplikace pro operační systémy Android nebo Apple je samozřejmostí. Pokud některý z těchto systému ve svém zařízení nemáte a nebo aplikaci nechcete používat, nevadí. Můžete se do bankovnictví přihlásit přes speciální mobilní stránky.
 

Internetové bankovnictví mBanky

Moderní funkce a vzhled, připravila banka pro své klienty. Klienti tak mají své finance pod kontrolou a mohou provádět správu svých účtu a finančních služeb 24 hodin denně po celý rok.
 

Články