AXA Banka v ČR končí

Finanční skupina AXA oznámila, že v České republice končí s poskytováním bankovních služeb. Výběr z vyjádření ze stránek AXA Bank:

"Skupina AXA mění svou podnikatelskou strategii a s tím související složení svého portfolia produktů a služeb. Do budoucna se skupina AXA primárně zaměří na své klíčové aktivity v oblasti pojištění, zajištění na stáří a investování. Bankovní produkty bude naopak nabízet v rámci strategických partnerství. S účinností od 30. září 2013 tak dojde k ukončení činnosti AXA Bank Europe v České republice." Zdroj: www.axabank.cz/banka

Od 30. září 2013 nebude AXA Bank v ČR poskytovat bankovní služby, vč. platebních karet. Tomu předchází také to, že od 1. července 2013 již nebudou spořicí účty úročeny hodnoutnou úrokovou sazbou (úročení bude 0% p.a.) a možnost využívání platebních karet, které byly vydány ke spořicím účtům budou ukončeny v konci měsíce června 2013, nezanikneli jejich platnost dříve.

Spořicí účty mohou stávajíc klienti vypovědět přes online formulář v internetovém bankovnictví. Prostředky na účtech mohou klienti převést na jiný účet v jiné bance přes internetové bankovnictví, telefonicky nebo písemně. V případě, že klient účet nevypoví, AXA Banka mu jej bude nucena vypovědět sama a účet uzavřít.

Její bankovní divize nekončí pouze v ČR, ale také na Slovensku. AXA u nás bude nadále poskytovat pojišťovací a investiční služby.

V této souvislosti můžete AXA Banku kontaktovat na telefonním čísle +420 292 292 292 nebo emailem na info@axabank.cz. 

Stávající klienti dostávájí jako "cenu útěchy" možnost zvýhodněného přechodu k UniCredit Bank, kde je jim exkluzivně nabízeno Multi konto.

Články

Bonus 500 Kč do podílových fondů ING jen do října

ING Banka navýšila bonus k nově uzavřeným komisionářským smlouvám (to je smlouva, která opravňuje k investování) k podílovým fondů v nabíce ING.  Aktuální bonus je 500 Kč při jednorázové investici alespoň 5000 Kč. Klient může investovat do jakéhokoliv fondu (cenných papírů). Můžete investovat...
Celý článek

ING Bank jako Nejlepší banka světa 2017

Světově uznávané ocenění Best Bank in The World, které uděluje mezinárodní časopis Global Finance, získala ING Bank.  Prestižní ocenění udělila porota, složená z ředitelů, analytiků a bankéřů napříč státy. Cena se uděluje na základě vynikajících výsledků, dobrého jména i kvality řízení. ING...
Celý článek