РАХУНОК У БАНКУ

Відкрийте банківський рахунок в Чехії

Відкрити рахунок - максимально легка операція для людей, які планують стати приватними клієнтами. Відкривши рахунок перед клієнтом відкривається велика кількість можливостей для операцій з грошима.

Поточні рахунки

Поточний рахунок у банку допоможе швидко та без значних витрат на комісійні винагороди здійснювати перекази, а також отримувати на цей рахунок грошові кошти від фізичних та юридичних осіб. 

Ми рекомендуємо:

mKonto
mKonto ★★★★★  

- безкоштовний
- mKarta World безкоштовно
- гроші доступні в будь-який час

Založit mKonto od mBankВідкрийте рахунок
1000 Kč бонус
Equa bank spořicí účet
HIT ★★★★  

- безкоштовний
- бонусний відсоток
- гроші доступні в будь-який час

Založit mKonto od mBankвідкрити рахунок
 

 

Рада для українців: Як відкрити рахунок у банку?

Відкрийте банківський рахунок в Чехії

Українцям, які опинилися в Чехії, для повсякденного життя знадобиться поточний банківський рахунок. Ми пропонуємо вам поради щодо того, як його налаштувати та де ви можете отримати деякі переваги.

Більшість чеських банків швидко відреагували і вирішили допомогти біженцям з України як фінансовою підтримкою, так і, насамперед, спрощеним процесом відкриття банківського рахунку.

Процес створення облікового запису онлайн простий і перешкоди з чеською їм допоможе, наприклад, перекладач у браузері.

 

Які документи потрібні?

Зазвичай банки відкривають паспорт (якщо вони не є громадянами країни-члена ЄС) і дозвіл на проживання або іншу інформацію, наприклад, контактну адресу в Чеській Республіці, відкриваючи рахунки для іноземців. Але ця ситуація виняткова, і фінансові установи усвідомлюють, що люди часто виїжджають з України поспіхом і з мінімумом речей, тому не так суворо до доказів.

Наприклад, mBank дозволяє людям, які приїжджають з України, відкривати рахунок лише за паспортом зі спеціальною довгостроковою візою з метою толерантності, виданою іноземною поліцією на термін не більше одного року. Ці люди отримують особистий обліковий запис mKonto, який є безкоштовним і має один із найвигідніших курсів обміну на платіжну картку – безкоштовний рахунок.

Банк Equa відкриватиме рахунки клієнтам з України на підставі паспорта або ID-картки шукача притулку. Для відкриття рахунку резидентам України КРЕДИТАС або Обербанку знадобляться два документи. У випадку з Creditas це буде український паспорт та водійська чи ID-карта, а, наприклад, Обербанк матиме паспорт та вид на проживання.

 

Банк Необхідні документи

  • mBank: паспорт
  • Equa bank: паспорт
  • Air bank: Паспорт або ідентифікаційна картка
  • CREDITAS: Паспорт банку та посвідчення особи або водійські права
  • Česká spořitelna: паспорт з візою
  • Oberbank: Паспорт та вид на проживання

 

Переваги для рахунків

За безкоштовний банківський рахунок українці отримають усі поширені продукти та послуги безкоштовно. Приклади включають безкоштовний випуск та обслуговування кредитної картки, можливість платити на мобільних пристроях за допомогою Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay або Fitbit Pay. Далі є віртуальна картка для оплати в Інтернеті або у продавців у стандартних магазинах.

Практично всі банки почали випуск платіжних карт у прискореному режимі (так званому «експрес») безкоштовно – раніше це було платно.

 

Банки скасували комісію за розрахунки в Україну

Чеський mBank скасовує комісію за відправлення іноземного платежу (SWIFT) в Україну (одержувачем є український банк). Банк стягне плату за доставку в розмірі 300 крон, але потім поверне її на ваш рахунок протягом кількох днів.
Air Bank також повертає всім своїм клієнтам комісію за іноземні платежі (100 крон) в Україну, щоб підтримати пожертви, спрямовані безпосередньо в цю країну. Він повертає комісію на рахунок клієнтів, як і mBank.
Багато українців, які проживають у Чехії, надсилають гроші на утримання своїх сімей та знайомих. Тому похвально, що банки прощають ці збори і таким чином підтримують Україну.