Revolut – Účet, platební karta a aplikace 21. století [ZDARMA]

Revolut je radikálně lepší účet, než jaký jste dosud měli. Banky vám budou účtovat poplatky, když utratíte nebo převedete peníze do zahraničí nebo bude platit v cizí měně (např. v eurech či dolarech). Revolut takový není, a to je důvod, proč více než 25 milionů lidí přešlo na Revolut.

Revolut platební karta zdarma k registraci

Zaregistrujte se právě teď a dostanete zdarma novou platební kartu Revolut MasterCard/Visa.

 

Bezpečný a mobilní běžný účet, který vám umožní držet, vyměňovat a převádět bez poplatků ve 29 různých měnách.

Revolut je rychle rostoucí fintech společnost, která nevídanou rychlostí mění k lepšímu trh platebních a bankovních služeb po celém světě.

 

Co je revolut a jak funguje

Máte rádi propracované digitální produkty? Jedná se o specifickou službu, která v sobě spojuje desítky měn, okamžité převodu mezi nimi, okamžité platby kartou s nejlepšími kurzy, bez nutnosti mít danou měnu na účtu.

Potřebujete telefonní číslo a mobilní telefon. Následně si stáhnete aplikaci a požádáte si o platební kartu (zde zdarma).

Jako klíč k placení funguje i vaše platební karta Revolut.

jak se zaregistrovat na revolut?

Registrace a vůbec celkové spuštění je absolutně jednoduché. Stačí k tomu vaše telefonní číslo. 

 

Jak se daří Revolutu?

  • Počet zákazníků: 25 milionů +
  • Počet transakcí: 350 milionů +

 

Účet Revolut

ÚČET OTEVŘETE DO 2 MINUT

Na rozdíl od bank, otevření účtu trvá jen několik minut, a protože Revolut nevěří na pobočky, můžete si ho nastavit přímo z telefonu.

AUTOMATICKÉ ROZPOČTY

Aplikace vám přesně ukáže, kde každý měsíc končí vaše peníze, a dokonce vám umožní nastavit měsíční rozpočty, třeba na restaurace, zábavu či potraviny.

SPOŘENÍ KAŽDOU PLATBOU

Zaokrouhlujte každou platbu kartou na nejbližší celé číslo a rozdíl vám bude připisován na spoření a pomůže vám ušetřit si peníze navíc, aniž by vás to omezovalo.

OKAMŽITÁ OZNÁMENÍ O VÝDAJÍCH

Ve sekundě, dostanete informaci o provedení platby kartou - ještě než stačí obchodních vytisknout účtenku.

 

Cestování do zahraničí jako nikdy

PLATBY V ZAHRANIČÍ

Revolut nevěří na finanční hranice a poskytuje spravedlivé řešení. Kartou můžete v zahraničí platit ve více než 150 měnách s tím nejvýhodnějším mezibankovním kurzem. Při platbách nad 120 000 Kč za měsíc s malým 0,5% poplatkem. O víkendech může platit paušální přirážka (a na určité měny – thajský baht a ukrajinská hřivna).

VÝBĚR PENĚZ V ZAHRANIČÍ

Ačkoliv jsou poplatky za výběry z bankomatu drahé a stojí spoustu peněz, do 4 500 Kč měsíčně (nebo ekvivalentu v dané měně) jsou zdarma bez poplatků. Cokoliv přes 4 500 Kč je zpoplatněno 2%, které pomáhá pokrýt náklady.

POJIŠTĚNÍ POUHÝM STISKNUTÍM TLAČÍTKA

Vaše zdraví do telefonu. Revolut se postará o to, aby vás a vaše věci, které máte rádi, chránil po celém světě již od 29 Kč na den. Pojištění poskytuje přímo Revolut Travel Ltd. Extrémně vysoké limity, maximální zákaznické pohodlí a servis.

 

Snadné posílání a příjem peněz

PŘEVOD PENĚZ PO CELÉM SVĚTĚ

Převod peněz do zahraničí v 29 měnách s nejvýhodnějším mezibankovním kurzem. Peníze si můžete směňovat jak chcete v různých měnách a mít je pak na účtu Revolut nebo si je poslat například na eurový, dolarový, korunový či jiný účet do své banky. Zdarma.

POSÍLAT A PŘIJÍMAT PENÍZE BĚHEM NĚKOLIKA SEKUND

Okamžité odesílání a přijímání peněz od svých přátel pouhým stisknutím tlačítka, nebo převody na bankovní účty.

NASTAVTE OPAKOVANÉ PLATBY

Ať už platíte nájemné nebo rozdělujete účet mezi přátele za útratu v hospodě, platbu zadáte ve vteřině a Revolut zajistí, že vaše peníze dorazí včas.

 

Zabezpečení, takové chcete mít

ZMRAZTE A UVOLNĚTE KARTU

Pokud kartu ztratíte nebo nevíte kde je, zmrazte ji přímo v aplikaci a dostanete novou. Pokud ji znovu najdete, stačí kartu z aplikace odmrazit. Automatické blokace fungují skvěle a můžete je použít jedním kliknutím. Třeba když víte, že kartu nebudete používat a před použitím je znovu aktivujete a pak zase deaktivujete. Vše zdarma.

ZKONTROLUJTE, JAK VAŠE KARTA FUNGUJE

Převezměte kontrolu nad svým účtem a vypněte věci, jako jsou bezkontaktní platby, platby přes internet, platby online a výběry z bankomatů. Vše můžete také vrátit zpět. Učet ovládáte dle libosti.

ZABEZPEČENÍ ZALOŽENÉ NA POLOZE

Zapněte zabezpečení založené na poloze a pokud je vaše karta používána na jiném místě, než kde jste, automaticky zablokujeme všechny platby a dáme vám vědět.

 

Další služby v rámci Revolutu

Nákup a prodej kryptoměn (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP a další.