Webové stránky www.sporiciucet.eu patří mezi jedny z prvních na českém internetu, které se zaměřují přímo na spořicí účty. Po dobu již mnoha let - od roku 2008. Uživatelé zde naleznou přehledný seznam účtů i s jejich parametry a podmínkami a také další hodnotnou možnost - zřídit si spořící účet online.

Spořící účet je typ finančního produktu. Jeho vlastností je velice výhodné úročení prostředků, které jsou na účtě vloženy. Úroky jsou zpravidla mnohem větší než tomu bývá u běžných účtů.

Dnes lze spořící účet používat i k běžným transakcím tak, jak k tomu slouží především běžný účet. Vždy ale záleží na poskytovateli. Ne všechny bankovní domy a finanční ústavy mají stejné, neboli totožné podmínky. Úročení jednotlivých účtů se liší. Některé instituce provádějí úročení denně, některé zase měsíčně a podobně.

U spořících účtů dnes již není překvapením platební karta, vázaná na daný účet. S ní můžete provádět běžné transakce (vyběr z bakomatu, platba u obchodníka, atd.).

Portál SporiciUcet.eu má zpravodajský charakter a je osobní povahy. Provozovatel není bankou ani podobnou institucí nebo poskytovatelem finačního, resp. podobného produktu. Projekt je zřízen za účelem šíření informací veřejné povahy.

SporiciUcet.eu - Váš rádce v oblasti spořících účtů.

  • Zde naleznete přehledný seznam účtů i s jejich parametry a podmínkami.
  • Přidejte se k destíkám tisíc spokojených uživatelů.

Přejeme Vám správný výběr vhodného účtu!

Reklama na serveru SporiciUcet.eu

Máte zájem o reklamu na serveru SporiciUcet.eu?

Chceme poskytovat užitečná a relevantní komerční sdělení, která budou přínosná pro zadavatele i uživatele serveru SporiciUcet.eu. Oslovte konkrétní cílovou skupinu (tisíce návštěvníků měsíčně).  Využijte možnosti komerční prezentace na našem serveru. V případě zájmu neváhejte kontaktovat provozovatele (například přes formulář níže).

Pro zasílání tiskových zpráv, pozvánek na tiskové konference a další kontakt s provozovatelem používejte emailovou adresu, nebo případně telefonní číslo:

Email Telefon
+420731489385

SporiciUcet.eu
Vodičkova 791/41
110 00 Praha 1

Klub SporiciUcet.eu

Exkluzivní nabídky a novinky emailem

Proč tento projekt vznikl

Důvodem vzniku toho projektu bylo poskytovat spotřebitelům kvalitní a souhrné informace z trhu spořících účtů v ČR. Z nepřehledného jsme udělali přehledné. Odměnou za naši práci jsou spokojení uživatelé našeho webu. Děkujeme!

Naši uživatelé

Lidé, kteří se chtějí starat o své finanční prostředky. Mají zájem zhodnocovat své finance v kvalitních a stabilních produktech. V investování jsou obvykle konzervativní a dávájí přednost tradičním prduktům a službám. Své prostředky chtějí mít k dispozici.

Přístup ze vše kontinentů

Server SporiciUcet.eu využivájí uživatelé nejen z České republiky, ale i ze zemí jako jsou Německo, Švýcarsko, Slovensko, Velká Británie, USA, Francie, Rakousko, Belgie, Finsko, Rusko, Chorvatsko, Polsko, Irsko, Dánsko, Švédsko, Kanada, Nizozemsko, Japonsko, Maďarsko, Řecko, Austrálie, Malajsie, Norsko, Portugalsko, Čína, Gibraltar...

Úrokové sazby na stránkách sporiciucet.eu jsou uvedeny v roční úrokové sazby, resp. p. a., není li uvedeno jinak.